Loading...

Marcipánová figurka Minecraft Alex 8x4 cm, 46g

Marcipánová figurka Minecraft Alex, 46 g.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

97 Kč
210.9 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Ručně modelovaná marcipánová figurka s přirozenou mandlovou chutí a vůní. Skvěle se hodí na zdobení veselých dětských dortů. Usnadní vám práci s modelováním figurek. Pro zvýraznění barev můžete použít pudrové barvy, kterými docílíte například perleťového efektu. K připevnění figurky na povrch dortu lze použít párátko nebo jedlé lepidlo, případně domácí směs z bílku a moučkového cukru. Marcipán je bez geneticky upravených surovin. Výška - 8 cm

Hmotnost

Balení obsahuje: 46 g

Složení produktu

: cukr, mandle (36%), voda, invertní cukrový sirup, udržovač vlhkosti (sorbit, invertáze), alkohol, vaječný bílek, potravinářské barvy: E120, E100, E131, E132, E151, E153, karamelový sirup, E171 (seznam obsažených barev viz etiketa na jednotlivých výrobcích).

Alergeny mléko, skořápkové plody, sója, vejce

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva modrá
Výrobní společnost
Frischmann Vyškov spol. s.r.o.
P. Bezruče 7 Vyškov 68201
j.smidova@marcipan-vyskov.cz
www.marcipan-vyskov.cz

Technické parametry

Kategorie: Marcipánové figurky na dort
Minecraft dort
Výrobce Frischmann vyškov
EAN 8595242897911
Kód produktu 9791a

Recenze

100 %
Překvapilo mě, jak krásně to vypadá. A navíc skvěle chutná. ????
Figurku vnuk hned snědl, mohla být i vyšší. Děkujeme za upozornění.
100 %
Krásná figurka.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Minecraft

Jedlý papír Minecraft k vystříhnutí A4 - Pictu Hap

Vytvoř dort s osobním příběhem a motivem, který má oslavenec opravdu rád. Jedlý papír s motivem Minec

91 Kč

Skladem > 10 ks

Forma na pečení čtvercová 24x24x7cm - Ibili

Praktická forma na pečení, která se pyšní rozměry 24x24cm. Její výška je 7cm. Forma je zhotovena z kv

485 Kč

Skladem > 5 ks

Dortová fontána minecraft - 1ks - PREZENT

Dortová fontána motiv Minecraft

73 Kč

Skladem 4 ks

Forma na pečení čtvercová 17x17cm - Ibili

Rozevírací forma na pečení čtvercového tvaru má kvalitní povrchovou úpravu s nepřilnavou vrstvou

316 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Perníčková omalovánka minecraft 55g - I LOVE CAKES

Perníčková omalovánka Minecraft 55 g

96 Kč
174.5 Kč / 100g

Není skladem

Potahovací hmota 1 Kg - pistáciová zelená - Kelmy

Potahovací hmota pistáciově zelené barvy na potahování dortů.

198 Kč
19.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks